En İyi Hızlı Okuma Kursu Bilişsel Akademi

08.04.2021
104
A+
A-

En iyi hızlı okuma kursu diye bir başlık attık. Gerçek tende giden öğrencilerin son derece memnun kaldığı bir kurs. Öğrenciler 3 hafta süren hızlı okuma eğitimi ile uzun yeni nesil paragraf sorularını çok hızlı ve doğru çözüyor. Bundan dolayı da oldukça fazla tercih ediliyor.

Taner Aktaş ın koordinatörlüğünde yürütülen hızlı okuma eğitimleri Bilişsel Akademi’ ye ait yöntem ve teknikleri kullanıyor. Kendi kurslarında kullandıkları hızlı okuma kitabı ve hızlı okuma yazılımıyla öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Abartılı okuma hızları yok. Zaten hızlı okuma kursuna kayıt için gittiğinizde sizleri iyi bir okur yapamaya çalıştıklarını söylüyorlar. Kurs sonunda okuma amacınıza göre okuma hızınızı ve anlama oranınızı siz kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Paragraf Soru Çözümlerinde Hızlı Okuma Teknikleri

Hızlı okuma eğitimlerinin son aşamasında öğrendiğiniz becerileri yani nesil paragraf soruları üzerinde uyguluyorsunuz. Bu süreçte Taner Hoca size sınav teknikleri, testlerde verimli yararlanma, sınava hazırlık ve sınav sürecinde destek için motivasyon çalışmaları da yapmaktadır. En çok hoşuma giden ise bu çalışmalar Bilişsel Akademi Youtube kanalından tüm öğrencilerle paylaşılması.

Hızlı Okuma Kursu Ne Kazandıracak?

Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit. Bilişsel Akademi Hızlı Okuma Kursu metinler üzerinde ilerlemekte ve metinler hem içerik hem de tür olarak farklılaşmaktadır. Her metni okuyup anladığınızda ve hızınızı gördüğünüzde iyi ki bu kursa geldim, diyeceksiniz.

Online ya da Yüz Yüze Hızlı Okuma Eğitimleri

Online hızlı okuma eğitim diğer kurslardan ya da hızlı okuma eğitimi diye verilen yazılımlardan farklı yapılmaktadır. Dersler canlı ders şeklinde yine hızlı okuma kitabı ve hızlı okuma yazılımı üzerinden öğretmen eşliğinde yapılıyor.

Bilişsel Akademi Yüz yüze hızlı okuma eğitimlerini Ankara’ da vermektedir. Şehir dışından da oldukça katılımcı olduğu için dersler online da yapılmaktadır. Online hızlı okuma kursu her ay yaş grubuna göre farklı zamanlarda açılmakta. Hızlı okuma kurs tarihleri için kurumu arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bizden söylemesi sınavlarda LGS, TYT-AYT, DGS, ALES, KPSS zaman yetiştiremiyorsanız mutlaka Bilişsel Akademi Hızlı Okuma Teknikleri Kursu’ na katılın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!